YEYE MEX FOOD & MUSIC BAR 

YeYe Mex Food & Music Bar znajduje się w parterze budynku biurowego Royal Wilanów, zaprojektowanego przez biuro JEMS Architekci.

Lokal ma kształt prostokąta  o wymiarach 8x22m, którego krótsze boki domknięte są witrynami zapewniającymi dostęp i doświetlenie.

Intencją projektu było stworzenie wnętrza o swobodnej atmosferze, dużej energii, nawiązującego do meksykańskich motywów, o ulicznym charakterze, sprzyjającego dobrej zabawie.

W zastaną prostą surową przestrzeń wstawione zostały trzy bryły, mieszczące bar, pomieszczenia zapleczowe i podest sceniczny.

Kolor i faktura brył kontrastuje z tłem pomieszczenia. Błyszcząca intensywna czerwień, kolor łososiowy i żywy oranż, zastosowane na okładzinie z blachy falistej, wybijają się na tle matowych szarych ścian, zbudowanych z nieotynkowanych bloczków betonowych.

Na głównej Sali połączone są dwa modele siedzenia: w lożach i przy wysokich stołach.

Umeblowanie utrzymane jest w stonowanej palecie barw: czarne hokery, dębowe stoły i wykonane przez rzemieślnika loże na stalowo-dębowych bazach z siedziskami pokrytymi szarą skórą.

Na surowych ścianach pojawia się dekoracja w formie murali w żywych barwach. Identyfikację lokalu stanowią dwa neony, umieszczone na blaszanych bryłach.

  • klient TESTA COMMUNICATIONS Sp. z o.o.
  • statusREALIZACJA 2016

  • lokalizacjaROYAL WILANÓW, KLIMCZAKA 1, WARSZAWA
  • zespółKAROLINA TUNAJEK, MARCIN GARBACKI, PATRYCJA ARASIM, ANETA KULESZA, MALWINA MĄKA, KATARZYNA PYKA, JOANNA RYŻKO, ZOFIA STACHURA, JAN SZARŁAT, MAREK WOJDA
  • zdjęciaPION